Акредитації представників засобів масової інформації на Конференцію Івано-Франківської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

Порядок акредитації представників засобів масової інформації на Конференцію Івано-Франківської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність», яка відбудеться 18 вересня 2023 р. о 16.00 год., за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 32, з метою внесення пропозиції щодо відкликання депутатів місцевих рад за народною ініціативою.

  1. Цей Порядок розроблено на виконання абзацу другого частини дев’ятої статті 38 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» і визначає умови акредитації журналістів і технічних працівників засобів масової інформації на Конференцію Івано-Франківської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» (далі – Організація Партії) з метою внесення пропозиції щодо відкликання депутатів місцевих рад за народною ініціативою.
  2. Акредитація журналістів і технічних працівників засобів масової інформації (далі – Акредитація) здійснюється на добровільній основі та передбачає добросовісне виконання журналістами і технічними працівниками засобів масової інформації їх професійних обов’язків з дотриманням вимог Конституції України, законів України, інших нормативно-правових актів, норм професійної етики та моральних засад суспільства. Акредитація здійснюється відповідальною особою Організації Партії, а саме, – Морохова Ксенія, тел.: +380983905227, +380663871326, електронна адреса: ivanofrankivska.sekr@gmail.com, шляхом включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації.
  3. Включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації здійснюється за заявкою від редакції засобу масової інформації поданої до відповідальної особи Організації Партії. До заявки додається засвідчена у встановленому порядку копія свідоцтва про реєстрацію засобу масової
    інформації, ПІБ, номери телефонів та електронні адреси, журналістів/технічних працівників, що направлені для висвітлення Конференції. Заявка про акредитацію подається не пізніше як до 13 години 00 хвилин 18 вересня 2023 року. Моментом прийняття заявки про акредитацію є фактичне отримання відповідальною особою Організації Партії відповідної заявки від редакції засобу масової інформації.
  4. Заявка про акредитацію, подана пізніше вказаного строку, не розглядається.
  5. На підставі отриманих заявок формується список представників засобів масової інформації, акредитованих на Конференцію Організації Партії.
  6. Допуск журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до місця проведення Конференції здійснюється за таких умов:

1) Наявності представника засобів масової інформації у списку представників засобів масової інформації, акредитованих на Конференцію Організації Партії;

2) Пред’явлення дійсного редакційного посвідчення та доручення редакції на відвідування відповідної Конференції.