Підтримка медичних закладів триває

За сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради, Сергія Волошина, було передано електричні функціональні медичні ліжка підвищеної комфортабельності. Також до передачі гуманітарної допомоги долучилися голова фракції Європейської Солідарності у Яремчанській міській раді, Юрій Григоряк, депутат Надвірнянської районної ради Іван Жигалюк та депутат Надвірнянської міської ради Тарас Пекарський.

Ліжка отримали три медичні заклади, а саме:
• КНП “Дитяча лікарня Надвірнянського району” Надвірнянської міської ради,
• КНП “Надвірнянська центральна районна лікарня” Надвірнянської міської ради,
• КНП Яремчанська центральна міська лікарня.

Крім ліжок, гуманітарна допомога містила засоби гігієни, медичне обладнання та інші необхідні речі для забезпечення комфорту та ефективної роботи лікарень.

Надану гуманітарну допомогу було отримано завдяки підтримці благодійного фонду Échanges Lorraine Ukraine та зокрема членкині асоціації Надія Торус і колективу логістичного центру SolidarCatt Ukraine, який очолюють Наталія Андрейко та Фредерік Бретон.

“Співпраця розпочалася майже з початку повномасштабного вторгнення. Допомогу ми отримали від асоціації з Франції, Échanges Lorraine Ukraine і логістичного центру SolidarCatt Ukraine. Хочемо щиро подякувати меценатам з Франції, які активно збирали, вантажили для нас, упаковували і які вболівають, переймаються за долю України й українців зокрема”, — наголосив Сергій Волошин.