Депутат Івано-Франківської обласної ради Ігор Очкур очолить Калуський осередок ГО “Res_Publica. Брати по Зброї”.

Голова Івано-Франківського регіонального осередку ГО “Res_Publika- Брати по зброї” Андрій Спіров передав повноваження Калуського голови осередку Ігорю Очкуру та поділився:
“Спочатку я розповім про ще одного нашого побратима — Олександра Коваля. Олександр Коваль в минулому депутат Калуської міської ради від партії “Європейська Солідарність” також він є керівником Калуської громадської організації “Брати по зброї”. Сашко склав свій депутатський мандат на користь військовій службі і захисту нашої Батьківщини. Оскільки Сашко зараз не має можливості займатися організацією “Брати по зброї”, ми зв’язалися з ним і проконсультувавшись з нашим побратимами, прислухались до його поради та прийняли рішення, що його обов’язки виконуватиме наш товариш, побратим Ігор Очкур”.

Андрій Спіров підкреслив, що новий очільник осередку завжди матиме підтримку від побратимів та вручив шеврон “Брати по зброї”.“Зараз дуже багато повертається наших товаришів, наших побратимів, друзів з різних причин і вони потребують піклування, вони потребують братського плеча, вони потребують підтримки і ми хочемо, щоб вони цю підтримку отримували”, – наголосив Ігор Очкур та розповів, що осередок вже активно бере участь в різних напрямках допомоги:

  • Допомога у певних юридичних питаннях; Волонтерська допомога, а саме закупівля рації, обладнання для рацій, спальників та генераторів;
  • З допомогою різних фондів, у тому числі завдячуючи фонду Петра Порошенка, забезпечуються підрозділи багатьма корисними речами: автомайстернями, лазнями, технікою для пресування вантажів і техніки, дронами.
  • Не менш важливою є психологічна допомога для воїнів та їх сімей, яку теж надає ГО “Res_Publica. Брати по Зброї”.Також Ігор Очкур подякував за довіру товаришам, висловив сподівання на швидке повернення всіх побратимів з перемогою додому.

Окрему подяку герої висловили ГО “справа громад” та закликали донатити: “Бо коли ви донатите на “Справу громад”, ви донатите на наших військових. Тим паче, що кожну гривню одразу ж подвоюють у фонд Петра Порошенка. Дякуємо пані Марині, дякуємо Петру Олексійовичу, “Брати по зброї” передають вам великий привіт.

Разом до перемоги. Слава Україні! Слава нашим Героям!”