В Ямницькій територіальній громаді провели благодійний ярмарок

У суботу 6 серпня в Ямницькій територіальній громаді провели ярмарок підтримки військовослужбовців Збройних сил України.

Дійство відвідали сільський голова громади Роман Крутий, секретар сільської ради Юрій Проценко, старости населених пунктів, працівники сільської ради, духовенство.

 З вітальним словом до усіх звернувся голова Ямницької територіальної громади  Роман Крутий, який подякував кожному, хто долучився до організації цієї доброї справи, і наголосив на важливості підтримки українського війська:

“З 24 лютого в Україні триває російська збройна агресія. На боротьбу із загарбниками піднявся весь народ України. Усією громадою ми також допомагаємо кожен, як може. Така згуртованість демонструє, що перемога України не за горами, що ми маємо надійний тил, що українці – незборима нація, яка вижене окупанта зі своєї землі! Тільки завдяки активній роботі та зусиллям ми щодня наближаємо нашу перемогу. Слава Україні! Героям Слава!”

На ярмарку продавали сувеніри, книги, картини, вироби ручної роботи та інші речі, а також страви й випічка домашньої кухні, солодощі,тістечка, кекси. У результаті на ярмарку вдалося зібрати 159 350 грн., які будуть використані для потреб Збройних сил України.