Верховинщина активно допомогає тимчасово переміщеним особам та ЗСУ

Депутатка Верховинської селищної ради Марія Маківничук на своїй сторінці зазначає, що війна об’єднала і Україну і людей навколо України,підтримку отримуємо з цілого світу.

«Велику підтримку надає громада Берліну, Vlad Hasij Irakli Kemertelidze Greulich Olga, а також польські партнери з Starostwo Powiatowe w Myślenicach – Powiat Myślenicki Мишленіцкого повіту.»,- додає депутатка.

«Староста Józef Tomal особисто відправився на один із кордонних пунктів, щоб передати в Україну цінний вантаж”,- говорить пані Марія.Завдяки партнерам та небайдужим жителям Верховинщини зібрано та передано, тим хто потребує, харчі, дитяче харчування, засоби гігієни, одяг.

”Нещодавно поповнили офіс засобами гігієни, дитячим харчуванням, підгузниками, одягом (жіночим, чоловічим, дитячим) для вимушено переселених осіб. Дякуємо депутатам Івано-Франківської обласної ради Ростиславу Кукурудзу Сергію Басарабу, Василю Вітенко,  громаді Ерфурта, громаді Pfaffenhofen (Баварія) і Шверін (Померанія) з Федеративної Республіки Німеччини за допомогу”, – додає Марія Іванівна.

Також громада бороться на інформаційному фронті. Зокрема, регулярно проводяться інформативні відео конференції з молитвою за Україну. В них беруть участь люди з Америки, Іспанії, Італії, Малаві, Південної Африки та Німеччини.