Юрій Глинський: місцеві ради Прикарпаття вимагатимуть від Кабміну і Зеленського не допустити підняття тарифів для населення

Депутати місцевих рад Івано-Франківщини від «Європейської Солідарності» ініціюють прийняття звернень до президента Володимира Зеленського та Кабінету Міністрів з вимогами не допустити підняття тарифів для населення з початку опалювального сезону та підтримати найменш захищених пенсіонерів.

Про це повідомив керівник Секретаріату Івано-Франківської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність», депутат обласної ради Юрій Глинський.

«Наша команда глибоко обурена ситуацією щодо можливого чергового необґрунтованого підвищення комунальних тарифів та цін на енергоносії для населення. Особливо після тривалого карантину, зростання рівня безробіття, падіння економічних показників. Також ми вважаємо неприпустимими спроби Уряду перекласти відповідальність за нові тарифи та оплату житлово-комунальних послуг на місцеві громади і їхні бюджети», – сказав Юрій Глинський.

“Європейська Солідарність” пропонує спрямувати 20 мільярдів гривень коштів від допомоги, що надійшла Україні від Міжнародного валютного фонду, на виплати субсидій для громадян

Також «Європейська Солідарність» звертається до влади із закликом здійснити у листопаді 2021 року виплату «13-ї пенсії» пенсіонерам, пенсія яких нижче середньої, тобто нижче 3866,8 грн. Для забезпечення цих виплат пропонується використати частину коштів, отриманих від МВФ на подолання наслідків пандемії. Ці кошти мають піти людям, а не близькому до влади бізнесу.

Юрій Глинський зазначає, що відповідні звернення уже прийняла Калуська міська рада, ще десяток рад внесли звернення у порядок денний чергових сесій.