Представник “Єворопейської Солідарності” про відкриття нового центру позашкільної освіти

Новий муніципальний центр для школярів відкрили в мікрорайоні БАМ. Його збудувала для міста компанія «Вамбуд» у рахунок пайової участі.

«Сьогодні маємо велику радість – відкриваємо ще один заклад для наших дітей. Дуже приємно, що близько тисячі дітей уже записалися у цей заклад і мають можливість займатися у різних гуртках. Місту дуже бракує таких сучасних центрів для дітей», – сказав на відкритті міський голова Руслан Марцінків.

Він подякував Крихівецькій сільській раді, депутатам міської ради та компанії «Вамбуд». Саме завдяки їхній злагодженій роботі вдалося відкрити КУТ центр позашкільної освіти.

«Микола Ковальчук доклав великих зусиль, щоб цей центр відбувся. Зробив ремонти, меблі профінансував, щиро йому вдячний», – сказав Марцінків.

Засновник компанії Вамбуд», депутат Івано-Фракнівської міської ради від «Європейської Солідарності» Микола Ковальчук зазначив, що це не перший і не останній проект компанії для дітей.

«Дуже тішуся, що наша компанія, і я особисто залучені до цього проекту. Те, що зараз відбувається є прикладом успішної співпраці влади і бізнесу, коли кожен на своєму місці і робить все залежне від себе, щоб створювати щось добре у нашій громаді», – сказав Микола Ковальчук.

Ковальчук також повідомив, що наступного року компанія розпочне будівництво школи у селі Вовчинець та великого відкритого парку розваг з атракціонами неподалік Івано-Франківська. На сьогодні у КУТі для дітей різного віку доступні 27 гуртків. Серед яких іноземні мови – англійська та китайська, хореографія, боротьба, кіношкола, міні-театр, робоклуб.

Станом на сьогодні уже близько тисячі дітей записалися на гуртки до центру комунальної позашкільної освіти КУТ.