Дебатний турнір «ЧЕСНО CUP» до річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України

16 липня 1990 року відбулось прийняття Декларації про державний суверенітет України.

У преамбулі Декларації підкреслювалося, що Верховна Рада УРСР проголошує суверенітет України як «верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади республіки в межах її території, незалежність і рівноправність у зовнішніх відносинах».

Зокрема, Декларація проголошувала економічну самостійність України. У документі підкреслювалося намір створити банківську, цінову, фінансову, митну та податкову системи, сформувати державний бюджет, а при необхідності ввести власну грошову одиницю.

Саме 6 главі «Економічна самостійність» присвячений сьогоднішній міні дебатний турнір «ЧЕСНО CUP», головною темою якого стала «Корупція, як соціально-політичне явище».

Учасники заходу 5 годин дискутували щодо різних складових корупції, в перервах сперечались про методи аргументації та частувались смачним обідом за цікавою розмовою.

Захід відбувся за підтримки Посольства Нідерландів в Україні та ГО «Інститут неформальної оствіти», а також депутата фракції “Європейська Солідарність” Івано-Франківської міської ради Юрій Лозяк, який допоміг з організаційною складовою заходу.