Комплекту спорядження і оптичної розвідки для 8-ого батальйону 10-ої ОГШБр бути!

ГО Справа Громад спільно з українцями шляхом краудфандінгу всього за два дні зібрали кошти і придбали комплект спостереження і оптичної розвідки для наших воїнів.

Сьогодні ми передаємо його на фронт у 8-ий батальйон 10-ої ОГШБр. Кілька тижнів тому я особисто передавав такий самий комплект у 108-ий батальйон. Загалом це уже третій комплект для 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади. Дякую неймовірним українцям, ви спільно з нами рятуєте життя українських воїнів. – розповідає Петро Олексійович.

Зараз бійці 10-ої ОГШБр знаходяться на найскладніших ділянках: Зайцево, Шуми, Новогородське.

Ми бачили, як працюють ці комплекти: це реально допомагає воювати, боротися зі снайперами, зупиняти ворожі дії. Такі комплекти вкрай необхідні у теперішніх умовах, коли після так званого «перемир’я» ми втратили близько ста наших воїнів, коли нашим військовим забороняли користуватися дронами, забороняли вивід контрснайперських груп.

Але в мене є ще одна ідея: зібрати кошти для бригадного пункту, який значно підвищить ефективність цих бойових комплексів і з’єднає їх по всіх трьох батальйонних зонах. Щоправда, такий комплекс коштує вдвічі дорожче: 735 тисяч гривень. Але я знаю, що спільно ми зможемо зробити такий важливий подарунок для бійців «десятки». – Петро Порошенко.

Половину суми Фонд Порошенка перерахує вже завтра.

Разом ми наблизимо перемогу України!