Відпочивай і навчайся безпечно

Франківським школярам розповіли, як не втрапити у халепу на літніх канікулах.

Школярі Вовчинецького, Черніївського ліцеїв та студенти Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника поспілкувалися з психологами і полісменами про навчання та відпочинок під час літніх канікул.

Громадська організація «Центр психічного здоров’я і реабілітації – СОФІЯ» з депутаткою міської ради Надія Когутяк перед літніми канікулами організували просвітницьких захід для школярів та студенів.

«Завжди, коли починаються літні канікули постає питання безпеки. Як зробити так, щоб на наступний навчальний рік усі були здорові і щасливі. Сьогодні ми разом говоритимемо, як провести літні канікули безпечно та корисно», – сказав у вступному слові голова правління ГО «Центр психічного здоров’я і реабілітації – СОФІЯ» Володимир Мицько.

На свіжому повітрі у міському парку імені Тараса Шевченка діти дізналися про специфіку роботи поліції, свої права та відповідальність за можливі правопорушення.

На завершення усі учасники заходу отримали від фракції Європейська Солідарність – Івано-Франківськ у міськраді світловідбиваючі браслети на одяг та наплічники.