День захисту дітей

Сьогодні у світі відзначають День захисту дітей. Часто кажуть: «Діти — наше майбутнє». Але щоб майбутнє було щасливим та успішним, ми, дорослі, маємо докладати чимало зусиль для виховання та захисту підростаючого покоління.Команда ЄС в облраді робить все можливе, щоб діти мали всілякі можливості для розвитку та почувалися захищеними. У 2021

  • За принципової позиції команди «Європейської Солідарності» на Прикарпатті та у Верховній Раді зберегли Долинський центр соціальної підтримки дітей «Теплий дім».
  • «Теплий дім» — унікальний заклад. Він дає можливість дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, зростати та розвиватися у сучасних якісних умовах.
  • Забезпечили всім необхідним дві групи дітей у дитячому садку «Подоляночка» у селищі Кути. Сергій Басараб і Ростислав Кукурудз передали для діток пів сотні ліжок, матрасів, подушок і комплектів посуду.
  • Підтримали будівництво дитячого садка «Ковчег» при церкві Святих Кирила і Методія у Крихівцях. За ініціативи фракції «ЄС» в облраді виділили 80 000 грн на облаштування системи опалення у дитсадку.
  • Підтримали та пролобіювали виділення коштів на водовідведення для дитячого садка у Яремче. Діти — найменші та часто найменш захищені громадяни України. Давайте оберігати безмежний всесвіт, що схований у них всередині, разом