Сергій Волошин: «Створення стаціонарного територіального сервісного центру МВС у місті Надвірна — вимога часу»

Депутат Івано-Франківської обласної ради від політичної партії «Європейська Солідарність» Сергій Волошин з метою підтримки ініціативи керівництва Надвірнянського району та міської територіальної громади звернувся до начальника Головного сервісного центру МВС з проханням відкрити стаціонарний територіальний сервісний центр у місті Надвірна. Аналогічні звернення з ініціативи депутата приймають і місцеві громади.

За словами Сергія Волошина сучасні сервісні центри не тільки спрощують отримання послуг мешканцям, але й приносять чималий дохід до бюджету.

«Наразі за ініціативи керівництва Надвірнянського району та міської територіальної громади відновлено роботу мобільного сервісного центру МВС у м. Надвірна. Завдяки цьому жителі оновленого Надвірнянського району не змушені для отримання послуг їздитидо сервісних центрів МВС в Івано-Франківську, Калуші, Коломиї чи Снятині», – говорить Волошин.

У Надвірнянському районі зареєстровано 26 313 автомобілей, а це свідчить про необхідність відкриття стаціонарного територіального сервісного центру МВС, який надає значно ширший спектр послуг.

 «З метою підтримки ініціативи керівництва Надвірнянської районної ради, районної державної адміністрації та керівництва Надвірнянської міської територіальної громади, я звернувся до депутатів усіх рівнів рад стосовно звернення щодо створення стаціонарного територіального сервісного центру МВС в м. Надвірна. Звернення розіслано усім радам району. Беззаперечно, відкриття такого центру сприятиме появі нових робочих місць, забезпечить додаткове надходження до місцевого бюджету та дозволить заощадити жителям району час та кошти на отримання необхідних послуг», – повідомив Сергій Волошин.

Звернення до начальника Головного сервісного центру МВС та начальника Регіонального сервісного центру МВС стосовно створення стаціонарного територіального сервісного центру МВС у м. Надвірна уже підтримала Делятинська селищна рада.

«Очікуємо позитивної відповіді від інших рад району. Вважаю, що створення територіального сервісного центру МВС в м.Надвірна для жителів району – вимога часу, адже це так необхідно та зручно», – зазначив депутат.