«Європейська Солідарність» послідовно відстоює принцип чесних і прозорих виборів та не має відношення до маніпуляцій у 87-му окрузі

Відповідальність за чистоту виборчого процесу і виборів несе в першу чергу влада. Саме влада забезпечує допуск різних учасників процесу до виборів і чесний прозорий підрахунку голосів. Спроби перекласти відповідальність за провальний процес організації виборів у 87-му окрузі на «Європейську Солідарність» і Порошенка – це вияв сталої політики перекладання з хворої голови на здорову, яку застосовує влада неспроможна гарантувати чесні вибори.

Члени окружної виборчої комісії від «ЄС» не здійснювали втручання і жодних змін у результати волевиявлення громадян. «Європейська Солідарність» категорично відкидає будь-які спроби публікації недостовірної інформації деякими ЗМІ і вимагає її спростування. В іншому разі партія залишає за собою право звернення до суду з метою захисту своєї репутації.

Наголошуємо, що у часи п’ятого Президента Порошенка, ми гарантували чистоту виборчого процесу, в тому числі останніх парламентських і президентських виборів, незалежно від результатів. Те що за часів Порошенка всі вибори відбувались у відповідності до найвищих міжнародних стандартів визнавали всі без винятку спостерігачі і тодішня опозиція, яка зараз є при владі.

Позиція «Європейської Солідарності» є абсолютно незмінною і непорушною – вибори гарантовано мають бути чесними і прозорими. Що не скажеш про нинішню владу, яка на прикладі 87-го округу показує те як мають виглядати наступні парламентські і президентські вибори. Адже вибори часів Зеленського, як ми бачимо зараз, характеризуються тиском, підкупом, вкидами та іншими технологіями викривлення результатів волевиявлення.

Ми вимагаємо від влади гарантувати чесність і прозорість виборів у 87-му окрузі та притягти до відповідальності депутатів, чиновників та інших осіб, які причетні до тієї фальсифікації, що зараз відбувається на цьому окрузі.