Івано-Франківській облраді пропонують скасувати рішення про ліквідацію дитбудинку «Теплий дім» у Долині

Голова фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Кукурудз звернувся до голови обласної ради Олександра Сича з пропозицією включити відповідне питання у порядок денний чергової сесії.

Проєктом рішення підготовленим фракцією «ЄС» пропонується скасувати скандальне рішення обласної ради «Про припинення діяльності Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей «Теплий дім».

«Теплий дім» це унікальний заклад на Прикарпатті  він дає можливість дітям зростати і розвиватися у сучасних, якісних умовах. На сьогодні у ньому виховується 31 дитина з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. 8 дітей з інвалідністю і 26 дітей, які перебувають на обліку з різними захворюваннями. 

Нагадаємо, у лютому 2021 депутати з фракцій «Свобода», «За Майбутнє», «Батьківщина» та «Слуга народу» вирішили припинити діяльність Долинського обласного центр соціальної підтримки дітей і сімей «Теплий дім», у якому виховуються та проходять реабілітацію півсотні дітей.

Пізніше народні депутати від “Європейської Солідарності” звернулися до міністра освіти, міністра соціальної політики, уповноваженого у справах дитини і уповноваженого у справах людини з вимогою не допустити закриття Долинського центру соціальної підтримки дітей і сімей “Теплий дім”.