Фракція «Європейської Солідарності» наполягає на необхідності виконання нашої ініціативи і скликання сесіі облради щодо епідепімологічноі ситуації в регіоні

Фракція «Європейської Солідарності» наполягає на необхідності виконання нашої ініціативи і скликання сесіі облради щодо епідепімологічноі ситуації в регіоні.

Пасивність голови обласної ради громадянина О.Сича в цій в цій критичній ситуації вважаємо доволі промовистою.
Голові обласної ради та фракції Свобода треба припинити покривати своїх партнерів з партії «За майбутнє» і чесно визнати, що робота гірськолижного курорту Буковель, в той час, коли всі європейські гірськолижні курорти Європи закриті, несе смерть прикарпатцям.

Ми вітаємо рішення голови облради не бути у відпустці в цей період, і сподіваємось, що він нарешті перерве і власну пасивність у питаннях захисту прикарпатців від епідемії.

ЄС чітко і послідовно відстоює питання активізації зусиль та ресурсів обласної влади на боротьбу з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

Вважаємо за необхідне нагадати, що уже другий тиждень поспіль частина лікарень Івано-Франківщини переповнені хворими, решта заповнені на 90%. У Богородчанах розгорнули перший в Україні мобільний госпіталь для лікування хворих на COVID-19, і мешканцям Прикарпаття досить часто доводиться обирати між лікуванням вдома і госпіталізацією до медичних закладів в інших областях. При цьому досі не названо основні джерела поширення інфекції, а Буковель продовжує працювати.

Ми сподіваємося, що голова облради замість полеміки про політичний піар все ж таки займеться роботою.

Закликаємо Олександра Максимовича нарешті скликати позачергове засідання сесії Івано-Франківської обласної ради та прийняти конкретні рішення для протидії епідемії COVID-19.

Зокрема, проголосувати за виділення коштів на виплати надбавок працівникам обласних закладів охорони здоров’я, які працюють з хворими на коронавірусну інфекцію, та забезпечити медичні заклади всім необхідним. Там бракує кисневих концентраторів та багато іншого.

Це люди оцінять значно більше, ніж пости в соцмережах.

Зазначимо, фракція Європейської «Солідарності» в Івано-Франківській обласній раді двічі зверталася до голови облради Олександра Сича з ініціативою скликання позачергових засідань сесії через критичні ситуації з поширенням коронавірусної інфекції.

27 листопада 2020 року , коли на всій території України була критична ситуація з поширенням COVID-19 та 23 лютого 2021, коли медична система Івано-Франківській області опинилася на межі колапсу.