Фракція Політичної партії «Європейська солідарність» у Надвірнянській міські раді VIII скликання розглянула питання щодо перебування в її складі депутата Бородача Тараса Володимировича

Фракція Політичної партії «Європейська солідарність» у Надвірнянській міські раді VIII скликання розглянула питання щодо перебування в її складі депутата Бородача Тараса Володимировича.

Його дії шкодять авторитету, цілісності команди та досягненню наших цілей, які спрямовані на представлення та захист інтересів виборців, а також перемогу на проміжних виборах.

29 січня з’їзд «Європейської солідарності» висунув кандидаткою на вибори Марусю Звіробій-Біленьку. Саме вона є головною загрозою для представників влади та ставленика олігархів Олександра Шевченка. Натомість підтримка Тарасом Бородачем Михайла Ноняка, який звинувачувався у корупції, сприяє перемозі олігархічних сил, що є неприйнятним для виборців «Європейської солідарності».

Зважаючи на це, фракція Політичної партії «Європейська солідарність» в Надвірнянській міські раді VIII скликання вирішила виключити Бородача Т.В. зі свого складу.