Працівники обласних медзакладів, які лікують хворих на COVID-19, мають отримати доплати з обласного бюджету, – Ростислав Кукурудз

Івано-Франківська обласна рада повинна стимулювати працівників обласних закладів охорони здоров’я, які працюють з хворими на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Про це в ефірі програми «Позиція Галичини» заявив голова фракції «Європейська Солідарність» в обласній раді Ростислав Кукурудз.   

«Сьогодні я спілкувався з нашою обласною інфекційною лікарнею і дослідив одну просту річ. Ці люди отримують тільки оплату праці, передбачену контрактом. А доплат, які отримують лікарні Івано-Франківська, Києва, ці люди не отримують. Нам над цим варто подумати, це наші обласні доктори, і нам потрібно знайти ресурс, щоб їх підтримати», – сказав Ростислав Кукурудз.

Ростислав Кукурудз також розкритикував прийнятий Верховною Радою Державний бюджет 2021. За його словами, у ньому не передбачено достатньо коштів на українську армію, яка боронить Україну на Донбасі, та лікарів, які борються з COVID-19.

 «Основний тренд Держбюджету на 2021 рік – це збільшення видатків на утримання державного апарату. Збільшуються видатки на Офіс Президента, апарат Верховної Ради, Офіс Генпрокурора отримає на 2 млрд грн. І поряд з цим ми маємо рівень видатків по армії на рівні минулого року. Ми всі розуміємо, що у нас була інфляція і вартість утримання війська зросла. Це означає, що реально видатки на армію зменшаться.

По COVID, згадайте виступ міністра охорони здоров’я, члена урядової команди, який просив колег не голосувати за бюджет. Там не закладено достатньо коштів для боротьби з COVID-19. І ці речі, хочемо ми цього чи не хочемо, будуть трансформуватися на наш бюджет», – сказав Ростислав Кукурудз.