Володимир В’ятрович: «Продовжую працювати для Івано-Франківщини»

Нарешті завершено підрахунок голосів на Франківщині і можемо офіційно заявити: «Європейська солідарність» зайняла друге місце на виборах до обласної ради і матиме фракцію із 17 депутатів (на одного депутата більше у «Свободи»).

Це — сильна команда, яка вже з першого дня набуття повноважень розпочне невтомну працю для втілення мети: побудови Європи у наших громадах.

Ми працюватимемо так, щоб на наступних виборах здобути ще більшу вашу підтримку, будемо зберігати команду і розвивати партійний осередок за участі також і тих, хто цього разу не отримав представницького мандата.

Кампанія була коротка і непроста, відбувалася в умовах пандемії і жорсткої конкуренції. Тож дякую усім її учасникам: кандидатам, співробітникам штабів, волонтерам, тим, хто працювали на виборчих дільницях. І головне – дякую за довіру виборцям, які віддали голоси за нашу команду, яка, певен, не підведе.

Формування потужної команди «Європейської солідарності» Франківщини було для мене головним завданням відколи навесні я погодився очолити обласну організацію партії. Це було непросто, але дуже цікаво. Адже до опозиційної партії, яка перебуває під особливим прицілом влади, бажаючих долучитися не так багато. Здатні на це справді найкращі — люди, яких єднають спільні цінності.

Відразу весною ми долучилися до загальноукраїнської кампанії «Європейської солідарності» з допомоги медикам: розвозили у лікарні захисні костюми, маски, антисептики, апарати ШВЛ — того, що бракувало лікарям для боротьби з Ковідом. Тоді ж збирали і розсилали продуктову допомогу людям старшого віку, які не могли забезпечити себе під час повного карантину.

Влітку, коли почали підготовку до виборчої кампанії, я вирішив очолити список «Європейської солідарності» до обласної ради. Таким чином демонструючи мою персональну відповідальність за людей, які йдуть з нами в команді.

Нам вдалося об‘єднати дуже різних людей – громадських активістів, лікарів, волонтерів, підприємців, державних службовців. Разом ми провели активну виборчу кампанію. Я особисто об‘їздив десятки сіл і містечок, мав сотні зустрічей із їх мешканцями (здебільшого вуличних через карантин, але дуже теплих, завдяки атмосфері). Саме наша активна робота «в полі» забезпечила наш успіх, перемогу над тими політичними силами, які розраховували на адміністративний ресурс влади чи величезні фінансові можливості.

До Івано-Франківської міської ради не пройшла жодна із антиукраїнських партій, на жаль, в обласну раду все ще пройшли, хоч і з низьким результатом, представники політичних сил, котрі ведуть Україну до безладу.

Але тільки у двох партій є сильні фракції у парламенті: ЄС та Батьківщини.
Європейська солідарність ж єдина, хто отримав рівномірну і потужну підтримку по всій Україні: ми проходимо у всі обласні ради України, у міські ради всіх обласних центрів, понад 100 громад довірили лідерство членам ЄС.

Вже зовсім скоро наші команди запрацюють в Івано-Франківській обласній раді, в Франківську, в районних та радах ОТГ.

Я й далі працюватиму на Франківщині як керівник обласної організації ЄС, координуватиму їх роботу, пильнуватиму, аби вона найкраще відображала наші програмні цілі й бажання виборців. Ми розвиватимем середовище, шукатимем стратегії, втілюватимем плани та відстоюватимемо інтереси. Щодня це робитимемо для України та Івано-Франківщини!

ЄС — партія відкрита для нових ідей та добрих людей. Запрошуємо зголошуватися до співпраці в наші осередки.

Я й далі працюватиму для Франківщини представляючи наших виборців у парламенті та відстоюючи національні інтереси. Так ми забезпечимо вертикаль представництва виборців Франківщини від рівня ради територіальної громади, районої, обласної та Верховної Ради. Таким чином ми будемо реалізовувати нашу головну мету – побудову Європи в Україні та на Франківщині.

Ще раз дякую усім за підтримку і довіру. Працюємо далі. Боротьба триває.