«Європейська Солідарність» висунула кандидатів на міських голів та до рад всіх рівнів Івано-Франківщини

Обласна конференція партії «Європейська Солідарність»  затвердила списки кандидатів на вибори до Івано-Франківської обласної ради та до місцевого самоврядування всіх рівнів. Команда ЄС іде на місцеві вибори, щоби своєю роботою не дати знищити здобутки останніх років та перешкодити реваншу політичних сил, руйнівних для української незалежності.

Відстояти європейські реформи

Народний депутат від ЄС Володимир В’ятрович балотуватиметься до Івано-Франківської обласної ради.

«Вже кілька місяців я маю честь очолювати територіальну організацію «Європейської Солідарності» тут, на Прикарпатті. Моє завдання полягає у формуванні монолітної та потужної команди, фракції, за яку буду нести персональну відповідальність. Очолив список нашої політичної партії до обласної ради заради впевненості виборців у моїй політичній відповідальності за наш спільний результат», – виступив на конференції Володимир В’ятрович.

Він зазначив, що Україна чітко визначила стратегічну мету української держави – членство у ЄС і НАТО. І «Європейська Солідарність» послідовно її відстоює.

«Сьогодні захищаємо європейський вибір українців, відстоюючи ті ключові політичні здобутки, які ми отримали після Революції Гідності 2014 року. Серед них – одна з найуспішніших реформ, яка була запущена нашою командою, – реформа децентралізації. Її та інші реформи, що наближають нас до Європи, мусимо зробити незворотними. Це наша мета як політичної сили. Саме для цього «Європейська Солідарність» іде на місцеві вибори», – сказав В’ятрович.

Володимир В’ятрович відзначив, що в команді ЄС на місцеві вибори йдуть досвідчені люди, такі люди як Володимир Кушнір, – які зуміли зберегти структуру партії після переходу в опозицію. А також ті депутати чинної обласної ради, які дотримуються європейських цінностей після зміни влади.

Партійну команду посилили новими людьми. Це підприємці, як Ростислав Кукурудз, який розгорнув хлібопекарський бізнес. Це Ярослава Ткачук, директорка Національного музею народного мистецтва Гульщини. Це Петро Шкутяк, майданівець та атовець, а також управлінець, який знає, як розвивати обласний центр. Це лікарка Наталія Дьоміна, лікар і політик Олег Атаманюк, громадська активістка і волонтерка Наталія Перцович, ветеранка АТО Наталія Коцкович.

«Я журналістка, працювала на 3-й студії, 5-му каналі. Але у 2014 році все покинула і поїхала на Схід. Служила в «Азові». Повернулася до рідного міста з відчуттям того, що нарешті зробила щось дуже важливе. І в наступні кілька років здавалося, що так і є – держава міцніє, життя, нехай поволі, але стає кращим. На жаль, зараз я відчуваю те, що називається «реванш». Мені знову здається, що не можна залишатися байдужим, коли зелена влада крок за кроком здає Україну. Я йду в депутати, щоб вже так захистити мій рідний край. І наша команда – найкраща. Це наша маленька армія», – сказала Наталія Коцкович.

«Європейська Солідарність» висунула кандидатів на всі рівні місцевого самоврядування на Франківщині. В команді потужні голови об`єднаних територіальних громад — Роман Крутий з Ямниці, Володимир Гаразд з Долини. З нами молода і завзята громадська активістка з Верховини Марія Маківничук, яка стане головою місцевої ОТГ.

«Це люди, які бачили світ, а обрали жити і працювати для громади в Укураїні. Це ті люди, які працюватимуть, щоб  забезпечити європейський рівень стандартів життя на Івано-Франківщині», – представив В’ятрович.

Марія Маківничук, кандидатка на посаду голови Верховинської ОТГ, каже, що знаходить підтримку і силу в команді однодумців.

«Я народилась, виросла і живу у Верховині. Гуцульщина – це моя маленька батьківщина. Моє коріння сягає знаного політика, письменника, війта села Жаб’є (тепер Верховина) Петра Шекерика-Доникового. У нашій родині традиції громадської діяльності та політичної активності передаються з покоління в покоління. «Європейська Солідарність» повністю імпонує мені і моїм проєвропейським і проукраїнським переконанням. У нашій політичній силі я бачу захист всього українського, мови, пісні, українського кіно, української культури та правильний проєвропейський шлях, де ми зможемо на міжнародному рівні співпрацювати. Давнє прислів’я говорить: «Якщо хочеш іти швидко — йди один, якщо хочеш іти далеко — йдіть разом». Ми йдемо разом, тому що ми – сильна команда однодумців!»

Покласти край популізму

Вітаючи конференцію, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, ПЦУ, зазначив, що віра живить і зміцнює наші духовні й моральні цінності.

«Мова творить націю. Немає мови – немає нації. Армія охороняє кордони нашої держави і захищає Вітчизну, щоб український народ в мирі працював, розвивався і утверджував батьківщину. Європу у своїй громаді ми зможемо збудувати тоді, коли будуть утверджені три складові: віра, мова, армія, – звернувся до учасників конференції митрополит. – Якими будуть органи місцевого самоврядування залежатиме від кандидатів у депутати, від їхнього патріотизму, бачення розвитку Івано-Франківщини, бажання розбудовувати громади. І найперше – від жертовної праці на добро людей».

Майбутніх депутатів Івано-Франківської міської ради від «Європейської Солідарності» представив кандидат на посаду міського голови Петро Шкутяк.

Петро Шкутяк зазначив, що до Івано-Франківської міської ради партія веде потужну команду. Серед кандидатів ветерани АТО, волонтери, юристи, громадські активісти, науковці, педагоги та підприємці.

«Кожен з нас несе особисту відповідальність перед франківцями», – звернувся до кандидатів в Івано-Франківську міську раду Шкутяк. – Ці вибори – особливі. Вони не лише визначають стратегічні господарські пріоритети, але й повинні покласти край пануванню популізму в Івано-Франківську».

Виборчий список ЄС у Франківську очолив юрист, член виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Олексій Петечел.

До першої десятки списку увійшли: Надія Когутяк – психологиня, доцентка кафедри соціальної прихології та психології розвитку ПНУ імені Стефаника; Юрій Лозяк – голова ГО «Солідарна Молодь» в Івано-Франківську; Мар’яна Вершиніна – голова ГО «Мами Прикарпаття»; Мирослав Федорків – начальник управління комунальної політики департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою; Степан Руднянин – депутат Івано-Франківської міської ради, підприємець; Ярослав Яцишин – член виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, підприємець; Ірина Гурик – мама Героя Небесної Сотні Романа Гурика; Галина Клейнота – директорка дитсадка «Колосок» у селі Підпечери.

«Маємо зробити все від нас залежне, щоб запобігти неефективному використанню коштів у рідному місті, а також для затвердження стратегічного плану, залучення громади в усі етапи розвитку міста. Команда «Європейської Солідарності» зможе реалізувати кардинальні перетворення в Івано-Франківську, дасть відчути нову європейську якість життя містянам, поверне їм відчуття господарів міста, а не вічних прохачів милості від влади», – підсумував Петро Шкутяк.

Зупинити реванш

Народна депутатка Софія Федина підтримала команду «Європейської Солідарності» на місцевих виборах по Франківщині.

 «Сьогодні «Європейська Солідарність» є платформою, довкола якої єднаються бійці, єднаються справжні воїни, ті, котрі дали відсіч ворогу на війні і ті, які не побоялися бути в опозиції, не злякалися тотальної обструкції, відкриття кримінальних справ. Сьогодні – той момент, коли маємо взяти оборону на себе. Бачимо, що Україна тріщить по швах, бачимо згортання державницьких процесів, над якими так важко працювали. Але Україна – це не держава Зеленського, це взагалі не приватна держава. Україна – держава тих, хто у важкий час об’єднав зусилля у її збереженні і розбудові! Коли питаються, як можна зупинити реванш, ми маємо тут, на місцях, сформувати свої блок-пости, свою оборону. Не боятися. І творити ті спроможні й самодостатні громади, які будуть повертати нам нашу Україну», – звернулася народна депутатка до прикарпатської команди.

За її словами, бажання зробити все, щоби Україна, а разом із нею Івано-Франківщина, стала сильною і самодостатньою – це тиха і невтомна праця, часто невдячна. Але «Європейська Солідарність» — це вміння об`єднуватися заради спільних цілей. І це дає впевненість у перемозі.

«Ми здатні зробити так, щоб наші українські громади  влилися у спільноту розвинутих європейських громад. Щоб Україна стала невід’ємною частиною Європейського Союзу назавжди відірвавшись від руського міра. Це – головна мета патріотів «Європейської солідарності», це – наша спільна справа! Слава Україні! Героям слава!» – підтримав Володимир В`ятрович.

Обирайте «Європейську Солідарність»!