Солдатам на передовій дуже важливо відчувати підтримку громадян, влади, держави, – Петро Шкутяк

Кількадесят франківців вийшли на Вічевий Майдан, аби підтримати українську армію. Люди обурені рішеннями про роззброєння армії на передовій та заборонами стріляти у відповідь та проводити розвідку.

27 липня під Офісом Президента та на площах багатьох міст України відбулися віче на підтримку української армії. Активісти патріотичних організацій та політичних партій переконані, що чергове перемир’я нічого доброго не принесе. Окупанти не припинять обстрілювати українські позиції, а заборона розвідки та використання снайперів збільшить ризики для життя українських воїнів.

На віче в Івано-Франківську, голова фракції «Європейська Солідарність» у міськраді, ветеран АТО Петро Шкутяк розповів про важливість підтримки військових, які на передовій.

«Нас зібралося небагато на Вічевому майдані, та цей вияв солідарності із людьми, які вийшли на віче по всій Україні, дуже важливий.

Чому це настільки цінно? Розкажу з власного досвіду.

Коли ти там, бачиш жахи війни, тобі важливо відчувати підтримку за спиною. Що співгромадяни, влада, держава — за тебе. У такі моменти солдат розуміє, заради чого воює.

Сьогодні ми спостерігаємо, як влада діє за «гнилою» стратегією: принизити, а якщо нічого не вдіють у відповідь, ще більше принизити. Здається, так випробовують наше терпіння», – зазначив Шкутяк.

Він зазначив, що зараз дуже важливо відстояти армію, завдяки якій 90-95% громадян України не відчувають на собі жахів війни, а живуть щасливим мирним життям

«З 2014 року армія крок за кроком ставала українською за своєю суттю — і зараз є однією з найміцніших Європи. Тому Росія, через свою п’яту колону, мстить українській армії за те, що та протистояла російській агресії

Сьогодні дуже важлива наша чітка позиція щодо захисту армії. Нам важливо донести владі, що не можна переступати червоні лінії

Вдячний всім, хто вийшов на віче. Я знаю, що нас насправді набагато більше, і в цій боротьбі за українську армію ми будемо єдині і обов’язково переможемо», – сказав Петро Шкутяк.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*