Сергій Палійчук виділив 40 тис. гривень для боротьби з коронавірусом.

В Україні та світі триває боротьба із пандемією страшного вірусу COVID-19, який забрав вже не одну тисячу людських життів. Не оминуло це лихо й Івано-Франківську область, яка на жаль серед лідерів у сумній статистиці. Нова влада не змогла належним чином забезпечити потреби української медицини у цей складний час, а тому зараз, як і на початку російсько-української війни у 2014 році, рятувати ситуацію допомагають небайдужі люди, волонтери та меценати.

Днями ще один депутат Івано-Франківської міської ради від «Європейської Солідарності»  Сергій Палійчук  долучився до допомоги прикарпатським медикам.


Політик та підприємець, як і у далекому 2014 році відгукнувся на клич прикарпатських медиків та надав підтримку Івано-Франківській обласній клінічній інфекційній лікарні. Сергій Васильович допоміг закупити необхідних засобів та препаратів на суму 40 тисяч гривень, яку він перерахував на офіційний рахунок вказаному мед закладу.


«Тільки ставши пліч-о-пліч ми зможемо зупинити такого небезпечного ворога, як коронавірус. А об’єднавши наші спільні зусилля, ми зможемо його остаточно перемогти», – прокоментував свій вчинок Сергій Палійчук.