Представники “ЄС” у Івано-Франківську допомогли потребуючим у час коронавірусу.

Представники політичної партії «Європейська Солідарність» у Івано-Франківську сьогодні власним прикладом показали як потрібно активізуватись у складний для України та світу час.


В рамках благодійної платформи «Солідарність», ініційованої партією по взаємодопомозі українцям через епідемію коронавірусу, наші активісти допомогли літнім та незахищеним громадянам, які потребували продуктів, медикаментів та інших речей першої необхідності, особисто передавши їх одержувачам.


«Не всі мають родичів чи можливість у когось попросити купити необхідне, тому ми активно долучились до платформи, та закликаємо всіх небайдужих творити добро! Саме в такий час нація на тлі нових викликів має показати себе як єдина родина, в якій один за всіх, і всі за одного», – зазначив депутат Івано-Франківської міської ради Володимр Кушнір.


Нагадаємо, «Європейська Солідарність» запустила сайт для взаємодопомоги українцям під час епідемії коронавірусу, де можна попросити про допомогу в купівлі продуктів чи ліків, або зареєструватись як волонтер і натиснувши кнопку «Допоможу», приступити до виконання.