Володимир В’ятрович провів лекцію-дискусію у Івано-Франківську.

11 березня Івано-Франківськ з робочою поїздкою відвідав народний депутат України, член фракції партії «Європейська Солідарність», науковець-історик, публіцист,  Володимир В’ятрович. Під час поїздки народний обранець зустрівся з мешканцями Івано-Франківщини, активістами міської організації партії.

Після зустрічі з представниками місцевих організацій партії, у мистецькому підземному переході Ваґабундо Володимир В’ятрович виступив з лекцією “Є різниця! Роль національної ідентичності у війні та реформах”. Послухати лекцію прийшли більше сотні франківців.

 «Наша державність в історичному процесі була давно необхідна як інструмент захисту для української унікальності. На жаль, культура і державність зазнала багато втрат за час перебування у складі інших держав. Процес національного пробудження розпочався давно і триває донині. Але і зараз Росію цікавить не Крим чи Донбас. ЇЇ мета – захопити всю Україну, перетворити її на колонію.  Сьогодні ми маємо шанс на творення успішної держави і повинні скористатись цим» – зазначив народний депутат.

Володимир В’ятрович переконаний, що ми маємо усвідомити необхідність повного об’єднання з усвідомленням та враховуванням думки всіх громадян.

У ході натхненної лекції відбулась захоплива дискусія, всі бажаючі могли поділитись думками та поспілкуватись з Володимиром В’ятровичем. По завершенні найактивнішим учасникам дискусії депутат подарував свої книги.