В Івано-Франківську відбулась нарада з представниками місцевих організацій партії «Європейська Солідарність»

В івано-Франківську під керівництвом голови Івано-Франківської територіальної організації «Європейської Солідарності», депутата обласної ради Остапа Дзеси  відбулась нарада з головами районних та міських організацій партії, а також членами ради територіальної організації партії.

Учасники наради обговорили суспільно-політичну ситуацію в Україні, план діяльності «Європейської Солідарності» на Прикарпатті у 2020 році, проаналізували переваги та недоліки нової виборчої системи та особливості підготовки до наступних місцевих виборів. Окремо обговорили питання подальшої роботи з розбудови партійних осередків партії, прийняття до лав партії нових членів тощо.

За словами Остапа Дзеси  з листопада  понад дві сотні мешканців Прикарпаття подали заяви на вступ в «Європейську Солідарність», і процес подачі заявок на членство в партію продовжується. Паралельно з цим постійно зростає рейтинг партії. Загалом за останніх пів року рівень підтримки політичної сили виросла в півтори рази.

«Постійне зростання кількості членів партії та суттєве підвищення рівня довіри до неї серед населення України є найкращим свідченням того, що обраний нашою політсилою вектор розвитку, ті принципи, якими керуємось у свої роботі, відповідають суспільному запиту», – підкреслив  Остап Дзеса.

IMG_1640 IMG_1676 IMG_1690 IMG_1715 IMG_1736IMG_1653

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*