Обласна рада підтримала проект звернення до Президента України щодо недопустимості реалізації «формули Штайнаєра»

Сьогодні в Івано-Франківську відбулось позачергове засідання обласної ради. В ході засідання депутатський корпус розглянув проект звернення до Президента України та Верховної Ради України стосовно узгодження в Мінську «формули Штайнмайєра».

В ході обговорення проекту звернення депутат обласної ради, голова Івано-Франківської територіальної організації «Європейської Солідарності» Остап Дзеса зазначив, що фракція партії в обласній раді готова підтримувати дії керівництва держави за умови, що вони сприятимуть розбудові держави та краю, однак буде рішуче протидіяти будь-яким діям, що становлять загрозу суверенітету та територіальній цілісності України. У зв’язку з цим фракція категорично засуджує підписання у Мінську так званої «формули Штайнмаєра».

«Переконані, що імплементація цієї формули не наближає нас до встановлення миру на нашій землі. Більше того, вона відкриває двері для узаконення бандформувань ЛНР/ДНР, та, в кращому випадку, приведе до створення українського Придністров’я», – зазначив Остап Дзеса.

Голова територіальної організації «Європейської Солідарності» наголосив на недопустимості спроб встановлення миру ціною ганьби, закликав захистити здобутки Революції Гідності та не допустити обезчещення тисяч військових, які загинули відстоюючи незалежність України.

«Сьогодні наступив час іспиту  як для керівництва держави, так і для всього українського суспільства – або ми проковтнемо всякого роду розроблені у Кремлі «формули», або скажемо категоричне «ні» повзучій окупації», – підкреслив Остап Дзеса.

За результатами голосування проект звернення підтримали усі фракції обласної ради. За відповідне рішення проголосувало 67 депутатів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*