Михайло Довбенко провів зустріч із виборцями Тлумацького району

У середу, 27 вересня, з робочим візитом на Тлумаччині побував народний депутат України, член фракції партії «Блок Петра Порошенка»  Михайло Довбенко. Він зустрівся з головою райдержадміністрації Володимиром Габураком і головою районної ради Василем Двояком. Йшла мова про першочергові завдання у галузі будівництва, житлово-комунального господарства, соціально-економічному розвитку Прикарпаття.

У рамках роботи у виборчому окрузі, народний обранець за значний особистий внесок у фінансово-економічний та інвестиційний розвиток Прикарпаття, сумлінну працю та високий професіоналізм вручив голові правління кредитної спілки «Надія» міста Тлумача Марії Кишинській цінний подарунок – годинник Голови Верховної Ради України.  Михайло Довбенко зазначив: «За 20 років діяльності, кредитна спілка  завоювала довіру мешканців та брала активну участь у житті Тлумача та району».

Народний депутат взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівника освіти. Привітавши освітян району з професійним святом, надав роз’яснення щодо прийнятого на початку вересня цього року Верховною Радою України Закону України «Про освіту». Михайло Довбенко підкреслив, що прийнятий закон про освіту є базовим. Щоб реформа почала працювати в повному обсязі, його необхідно доповнити законодавством про функціонування середньої школи, про освіту для дорослих, про професійну освіту та національну систему кваліфікацій.

На завершення робочої поїздки, спільно з очільниками району народний обранець побував у селі Суходіл Будзинської сільської ради. Того ж дня зустрівся з сільським головою Олешанської сільської ради об’єднаної територіальної громади Богданом Двояком, в.о. старости села Будзин Наталею Фотуймою та отцем Миколою Куцуком.

Принагідно зазначимо, що Михайло Довбенко надав фінансову допомогу у сумі 50 000 гривень на ремонт місцевого храму.

1836h 1918h

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*