На Рогатинщині обговорили питання захисту довкілля та налагодження процесу вивозу сміття в районі

Днями депутат обласної ради від «Солідарності» Ігор Тринів ініціював зустріч сільських голів свого виборчого округу та представників влади Рогатина. Під час зустрічі йшлося, про проблеми розвитку населених пунктів та можливі шляхи їх вирішення. На думку Ігоря Триніва, потрібно щороку спільно визначати одну, важливу для людей, проблему і об’єднати зусилля для досягнення конкретного результату. В ході обміну думками дійшли висновку: на сьогодні одним із першочергових  питань є стан довкілля та налагодження процесу вивозу сміття в районі.

Від імені очолюваних ними громад підтримку процесу організованого вивозу сміття висловили сільські голови с.Заланів Л.Жмуд, с.Підкамінь Л.Било, с.Черче І.Клим та с.Фрага В.Польовий та заявили про приєднання до нього. На думку міського голови Рогатина Сергія Насалика, ця програма  мала б слугувати своєрідним об’єднувальним проектом з важливою кінцевою метою: оздоровити наше довкілля, а життя членів громади краю зробити більш цивілізованим, комфортним та безпечним для здоров’я.

За результатами зустрічі сільські голови визначатимуть необхідну для їхніх населених пунктів кількість контейнерів та проводитимуть роз’яснення серед людей, поступово призвичаюючи їх зносити сміття у встановлені місця.