В Івано-Франківську відбувся благодійний матч з міні-футболу

Днями в Івано-Франківську відбувся благодійний матч з міні-футболу між збірними командами Івано-Франківської «Солідарності» та обласної дитячої клінічної лікарні.

Учасники змагання зустрілись на футбольному полі з метою збору коштів для покращення технічного забезпечення відділення інтенсивної терапії для новонароджених Івано-Франківської ОДКЛ. Зокрема, отримані з матчу кошти планують використати на закупівлю багаторазового контуру для апарату штучної вентиляції легень виїзної бригади відділення.

«Розуміємо, що до відділення інтенсивної терапії здебільшого транспортують немовлят, які знаходяться у дуже важкому стані. Тому, організовуючи це змагання ми хотіли поєднати улюблену гру із корисною справою – забезпеченням виїзної бригади відділення необхідним обладнанням. В результаті – не тільки отримали хороший настрій, але й зібрали необхідні кошти. За можливості будемо долучатись до організації таких акцій і в подальшому», – повідомив голова Івано-Франківської територіальної організації «Солідарності», депутат міської ради Володимир Кушнір.

img_1359 img_1304 img_1211 img_1198 img_1178 img_1135 img_1112 img_1106


img_1501img_1008 img_1529 img_1526