Володимир Кушнір обговорив з жителями вулиць Євгена Коновальця та Симона Петлюри найактуальніші проблеми мікрорайону

6 квітня відбулась зустріч голови Івано-Франківської територіальної організації «Солідарності», депутата міської ради Володимира Кушніра з мешканцями міста у дворі будинку по вул. Євгена Коновальця 138.

Під час спілкування з громадою, Володимир Кушнір відзвітував про уже виконану роботу та обговорив актуальні для мешканців двору питання благоустрою прибудинкової території. Зокрема, йшлося про відновлення та розширення дитячого майданчика, вдосконалення дашків при входах у під’їзди,  а також упорядкування зелених насаджень.

Після того відбулась аналогічна зустріч у дворі будинку по вул. Симона Петлюри 25, де окрім подібних проблем, існує потреба заміни підвального розгалуження холодного водопостачання та ремонту каналізаційних мереж. Для максимально ефективного вирішення проблем Володимир Кушнір запросив на зустріч з мешканцями будинку представника Муніципальної інвестиційної управляючої компанії.

Під час проведених зустрічей Володимир Кушнір пообіцяв взяти на контроль якість, терміни та вартість виконання згаданих робіт з покращення умов проживання громадян, а також нагадав про можливість створення ОСББ, що в подальшому дозволить більш ефективно займатись виконанням робіт з утримання будинків та прибудинкової території.

На завершення, депутат висловив вдячність представнику Муніципальної інвестиційної управляючої компанії, який у позаробочий час зустрівся з мешканцями, надав необхідні консультації та роз’яснення. 20160406_191854 20160406_191325 20160406_190636 20160406_190349