Мешканці будинку на Сорохтея, 9а збирають документи для відключення від СТЕКу

30-квартирний будинок на вулиці Сорохтея, 9а в Івано-Франківську отримав дозвіл на відключення від централізованого опалення у березні 2020 року.

16 травня мешканці будинку зустрілись з депутатом міської ради Степаном Руднянином і обговорили порядок дій з оформлення документації на встановлення індивідуального опалення.  

У будинку 8 квартир відключені від централізованого теплопостачання ще з 2010 року. Власники 22 квартир наразі збирають необхідну документацію для відключення від централізованого теплопостачання та облаштування і індивідуального.

Документи представник будинку разом з депутатом подадуть в «Івано-Франківськгаз». Документація, на отримання технічних умов від “СТЕК” на відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання, уже подана.

Руднянин зазначає, що облаштування у будинку індивідуального опалення дозволить вирішити багаторічну проблему внутрішньобудинкових мереж, які перебувають в аварійному стані.

«Сподіваюсь, що співвласники багатоквартирного будинку знайдуть компроміс у питані відмови від централізованого опалення. І до старту нового опалювального сезону ми встигнемо оформити необхідну документацію та виконати роботи з облаштування індивідуального опалення», – сказав Рудянин. 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*