Команда ЄС і Фонд Порошенка витратила на боротьбу з COVID-19 та підтримку малозабезпечених у Франківській області понад 4 млн гривень

З березня Фонд Порошенка і команда Європейської Солідарності допомагають медикам, які борються з коронавірусною інфекцію COVID-19, та малозабезпеченим українцям, яким найважче пережити карантин.

Медики по всій Україні отримали десятки тисяч захисних костюмів, окулярів, масок та потрібне для порятунку хворих обладнання: апарати ШВЛ, монітори пацієнта тощо. Також тисячі самотніх пенсіонерів, багатодітних родин, матерів та вдів загиблих воїнів отримали продуктові набори від Фонду Порошенка.

Лише в Івано-Франківській області сума загальної допомоги перевищила 4 мільйони гривень. Депутати Івано-Франківської міської ради від «Європейської Солідарності» на допомогу медикам та мешканцям, які опинилися у скрутному становищі витратили майже 1 500 000 гривень.

Зокрема, 958 тисяч грн. — на придбання двох апаратів ШВЛ в Івано-Франківську ЦМКЛ та обласну інфекційну лікарні.

Також відремонтували два апарати ШВЛ для обласної клінічної лікарні, придбали засоби індивідуального захисту та антисептики для міської дитячої лікарні та відділення гематології обласної клінічної лікарні.

Виділили кошти на обладнання приймального відділення та кабінету забору матеріалу для аналізів в обласній інфекційній.

Придбано 100 Великодніх наборів, які роздані малозабезпеченим мешканцям Франківська.

Команда обласної організація «Європейської Солідарності» витратили на підтримку медиків, що борються з коронавірусом, близько 750 000 грн.

Зокрема, закупили засоби захисту для лікарів у Долинському, Рожнятівському, Надвірнянському, Городенківському, Коломийському, Калуському, Тисменицькому, Галицькому, Верховинському та Косівському районах. Виділили кошти на ремонт рентгенапарату у Городенківській ЦРЛ.

Придбали 6 реанімаційних моніторів пацієнта та мобільний апарат ШВЛ для Косівської та Верховинської ЦРЛ.

150 000 грн на закупівлю антисептиків передала команда Європейської Солідарності у Рогатинському районі.

Також Івано-Франківщина отримала допомогу від Фонду Порошенка на 1 743 000 грн. В область передали 750 продуктових наборів для малозабезпечених та 2 250 костюмів і 200 захисних окулярів для медиків.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*