Обласна рада підтримала проект звернення щодо накладення вето Президента України на законопроект “Про державне визнання і підтримку Пласту – Національної скаутської організації України”

Сьогодні, під час засідання тридцятої сесії обласної ради з ініціативи голови Івано-Франківської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність», члена фракції партії в обласній раді Остапа Дзеси депутатський корпус розглянув проект звернення обласної ради до Президента України та Верховної Ради України щодо накладення вето Президента України на законопроект “Про державне визнання і підтримку Пласту – Національної скаутської організації України”.

У тексті звернення зазначається, що заснований на початку минулого століття Пласт відіграє важливу роль у розбудові української держави та вихованні еліти української нації, а з його лав вийшло низка борців за незалежність України, державних та релігійних діячів, дипломатів, науковців, митців тощо. Також наголошується, що ініціатива щодо державного визнання та підтримки Пласту виходила із суспільного запиту, тому рішення про її блокування є помилковим та недалекоглядним.

У зв’язку з цим обласна рада закликає главу держави і народних депутатів України якнайшвидше забезпечити повторний розгляд і прийняття законопроекту “Про державне визнання і підтримку Пласту – Національної скаутської організації України”,  підтримати державне фінансування Пласту та передбачити відповідні видатки у державному бюджеті на 2020 рік.

«Хочу підкреслити, що це не політичне питання. Пласт, який незмінно займається патріотичним вихованням української молоді і є найбільшою скаутською організацією України, заслуговує на підтримку з боку держави. Тому прошу підтримати та проголосувати за дане звернення», – наголосив Остап Дзеса у своєму виступі.

У підсумку, обласна рада підтримала проект звернення. За відповідне рішення проголосувало 68 депутатів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*