Рішення про звільнення Володимира В’ятровича є політично вмотивованим (заява Іван-Франківської територіальної організації Політичної партії Європейська Солідарність)

Ми шкодуємо, що Кабінет міністрів ухвалив рішення про звільнення В’ятровича з посади директора Інституту національної пам’яті та вважаємо його політично вмотивованим. Воно свідчить про ставлення нової влади до тих рішень і українських цінностей, які захищав Інститут в часи, коли його керівником був В’ятрович.

Івано-Франківська територіальна організація Політичної партії “Європейська Солідарність” високо цінує внесок Володимира В’ятровича в політику історичної пам’яті. Він впливав не лише на формування національної пам’яті, але й на бачення національного майбутнього. В партії будуть раді допомогти йому продовжити цю важливу роботу.

Наше спільне завдання з громадськістю не допустити, щоб новим очільником Інституту став представник реваншистських сил, який би почав повернення до російського бачення української історії.

Ми уважно стежитимемо за роботою нової команди Інституту та вимагатимемо незмінності курсу на збереження українського бачення історії.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*