Заява Івано-Франківської територіальної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”

Corp_Stile_BPP_02

Івано-Франківська територіальна організація партії “БПП “Солідарність” та Калуська районна організація партії “БПП СОлідарність” підтримують кандидатуру Михайла Срібняка на посаду Голови Новицької ОТГ на виборах, які відбудуться 23 грудня 2018 року.

Очевидно, що для кандидатів від інших політичних сил Михайло Срібняк є настільки сильним конкурентом, що опоненти змушені опускатися до застосування брудних технологій.  Зокрема у соціальній мережі Facebook була створена фейкова сторінка начебто від імені Калуської районної організації партії, на якій 21 грудня була опублікована фейкова заява із неправдивою інформацією щодо кандидата від “БПП “Солідарність” Михайла Срібняка.

Ми категорично заявляємо, що інформація, яка поширена цією фейковою сторінкою, не відповідає дійсності і спрямована на дискредитацію нашого кандидата. Цілком очевидно, що той, хто не може виграти вибори чесно, вдається до маніпуляцій та брехні.

Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” від початку реформи децентралізації, ініційованої Президентом П.Порошенком, є найбільш послідовною політичною силою, яка підтримує реформу і сприяє її реалізації. Саме тому кандидатів від БПП підтримують виборці по всій країні.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*