Вибори до Делятинської ОТГ: виборча комісія саботує реєстрацію кандидата від «Солідарності» на посаду голови.

Corp_Stile_BPP_02

27 листопада відбулось засідання Делятинської територіальної виборчої комісії. Серед іншого у порядку денному було питання щодо реєстрації кандидата на посаду голови Делятинської об’єднаної територіальної громади Михайла Ерстенюка. Рішення про його висування з усіма необхідними документами прийняла та подала до виборчої комісії Надвірнянська районна організація «Солідарності».

В ході розгляду питання комісією було прийнято ряд рішень, спрямованих на затягування, чи навіть саботаж реєстрації кандидата на посаду голови ОТГ, які до того ж суперечать чинному законодавству. Зокрема йдеться про вимогу подачі копії третьої сторінки паспорта громадянина України Михайла Ерстенюка, попри те, що це суперечить чітко визначеному Законом України «Про місцеві вибори» переліку необхідних для реєстрації документів, вимогу подачі довідки про відсутність у кандидата на посаду  голови ОТГ судимості на підставі відверто фіктивних скарг тощо.

Зрештою, комісія не прийняла жодних рішень та перенесла розгляд питання щодо реєстрації Михайла Ерстенюка кандидатом на посаду голови Делятинської громади на 29 листопада, попри те, що відповідно до чинного законодавства не володіє такими повноваженнями. Адже щодо уже внесеного у порядок денний питання виборча комісія зобов’язана прийняти рішення про реєстрацію, або ж відмовити у реєстрації кандидата на посаду голови ОТГ.

До слова, головою комісії є представниця політичної партії «Батьківщина». Таким чином, постає цілком закономірне питання про політичну вмотивованість дій голови територіальної виборчої комісії, а також щодо того, чи не реєструвалась вона на відповідну посаду з конкретною метою – не допустити кандидата від «Солідарності» до виборів на посаду голови Делятинської ОТГ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*