На Богородчанщині відбувся реабілітаційно-відпочинковий тренінг для ветеранів антитерористичної операції

3-5 лютого у готельно-відпочинковому комплексі «Синьогора» що на Богородчанщині відбувся реабілітаційно-відпочинковий тренінг по програмі «Побратими» для ветеранів антитерористичної операції з Богородчанського району.

Окрім відпочинку та екскурсії державною резиденцією «Синьогора», бійці мали нагоду дізнатися про реабілітаційну методику «рівний-рівному», що успішно працює для ветеранів у 12 країнах світу. Серед питань що були розглянуті та обговорені учасниками тренінгу – це і як успішно повернутися до мирного життя, як налагодити відносини у сім’ї та цивільними, як адаптувати бойовий досвід до мирних реалій та інші.

Організували захід обласна асоціація учасників АТО та Богородчанська районна спілка учасників АТО за підтримки Івано-Франківської ОДА, Богородчанської РДА та депутатської фракції «Солідарності» в  Івано-Франківській міській раді.

Організатори планують і подальше проведення таких заходів для бійців з усіх районів Прикарпаття.img_4062 img_4014 img_4076 img_3993 img_4008 img_4015

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*